Protein Shake - caffe latte

699 Kč
1 ks
750 g
1

Protein Shake - caffe latte

Obohaceno o superfood: Shiitake

Bonus: shaker zdarma


Proteiňák - co je to za drink? Nápoj s vysokým obsahem mléčných bílkovin. K čemu je to dobré? Všude tam, kde potřebuješ zvýšit bilanci bílkovin, aby jsi jedl vyváženě. Uděláš si k snídani ovocné smoothie nebo ovesnou kaši? Skvělé, přidej si tam bílkovinu - jídlo bude komplexnější a budeš více sytý. Nechce se ti nic večer vařit, jsi unavený z práce, udělej si proteiňák a jsi po jídle. Jsi "low carb"? Potřebuješ proteiňák jako variantu některého z tvých jídel.

Porce jen za 30 Kč smiley

Že jsou proteiňáky chemie? Ty z fitness světa rozhodně jsou. Ale můj je čistou potravinou. Mrkni na složení - nic, co by se běžně v přírodních potravinách nevyskytovalo. A navíc jsem přidala přírodní trávicí enzymy, aby bylo bříško spokojenější.

Představ si, že součástí tohoto proteiňáku je zástupce superfood, abychom ze stravy vytěžili maximum. Japonská královna hub Shiitake (houževnatec jedlý) má výtečné antioxidační vlastnosti, vykazuje silnou protinádorovou a protivirovou aktivitu, posiluje imunitní systém. Má příjemnou chuť a je velmi populární mezi vegetariány a vegany, a to i díky vysokému obsahu bílkovin.

Čistěji už to fakt nejde:

  • 72 % kvalitního proteinu
  • bez přidaného cukru
  • vysoký obsah vlákniny
  • čistá potravina
  • bez lepku
  • bez konzervantů
  • 7 trávicích enzymů
     

         


Další varianty:


Etiketa:

Superfood Protein shake - caffe latte & shiitake
Nápoj s vysokým obsahem bílkovin se sladidly přírodního původu z rostliny stévie

Návod na přípravu: Smíchejte 30 g prášku s 250 ml polotučného mléka.

Složení: Syrovátkový proteinový koncentrát 86 %, čekanková vláknina, 5 % shiitake prášek, aroma moca a smetana, sladidlo steviolglykosidy, směs 7 trávicích enzymů výhradně rostlinného původu. 

Bez přidaného cukru, výrobek obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

 Nutriční hodnoty  ve 100 g   v 30 g 
 Energetická hodnota v kJ  1648 494
 Energetická hodnota v kcal  390 117
 Tuk v g 6,2 1,9
 z toho nasycené mastné kyseliny v g  1,9 0,6
 Sacharidy v g 8,3 2,5
 z toho cukr g 6,1 1,8
 Bílkoviny v g 72 22
 Vláknina v g 7 2,1
 Sůl v g 0,3 0,1

;